Логин:
Пароль:

Часто Задаваемые Вопросы


Вернуться к содержанию

Правила регистрации доменов в зоне ".com.ua"

Загальні положення

1.1. Ці Правила домену COM.UA (надалі – Правила) розроблені відповідно до п.1.2 Правил домену .UA.

1.2. Терміни та визначення, вжиті в тексті цих Правил, використано в значенні та тлумаченні, наведеному в Правилах домену .UA, якщо інше не зазначене окремо.

1.3. Домен COM.UA є публічним доменом другого рівня – складовою частиною домену .UA.

1.4. Делегування доменних імен у домені COM.UA відбувається відповідно до розділу 2 Правил домену .UA.

1.5. Особливості адміністрування домену COM.UA передбачені розділом Особливості адміністрування домену COM.UA цих Правил.

1.6. Інформація щодо делегування та адміністрування доменних імен в домені COM.UA зберігається в реєстраційній базі даних домену .UA, в форматі та за правилами, встановленими розділом 4 Правил домену .UA.

1.7. Наслідки виникнення доменного спору в домені .COM.UA передбачені розділом 5 Правил домену .UA.

Особливості адміністрування домену COM.UA

Домен COM.UA делеговано в інтересах заздалегідь не визначеної спільноти користувачів. Тому публічний домен COM.UA є водночас доменом загального призначення (англ. generic domain).

Термін обробки заявки на делегування доменного імені в домені COM.UA становить не більше 5 (п`яти) робочих днів. Адміністратор домену COM.UA у вказаний термін зобов`язаний, згідно п.2.10.6 Правил домену .UA, сповістити електронним(и) листом(ами) адміністративну та технічних контактних осіб відповідного реєстратора про хід та результат обробки заявки.

Заявки на делегування доменних імен в домені COM.UA обробляються в порядку їх надходження до вхідної черги реєстраційної бази даних домену .UA, відповідно до п.2.4 Правил домену .UA. Період одночасності для заявок на делегування доменних імен в домені COM.UA не встановлюється.

Вернуться к содержанию
 
НОВОСТИ
СЛУЖБА ПОДДЕРЖКИ


СПОСОБЫ ОПЛАТЫ

Webmoney
Visa, Mastercard
Yandex Money
Терминалы России
Терминалы Украины

Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 063441760625
Проверить аттестат
ONLINE.25dv.RU - Бесплатная служба мониторинга серверов